Nawigacja

Lista nauczycieli

E-mail
 
 
Seliga - Sydor Karolina SK
 
 
Mostowski Adam MA
 
 
Adamicka Agnieszka Ad Wychowawca: 2GB
 
 
Chodowiec Agnieszka ACh Wychowawca: 7A
 
 
Fastyn Agnieszka FA Wychowawca: 7C
 
 
Kłobuchowska Agnieszka KA Wychowawca: 3G
 
 
Marat Agnieszka Ma Wychowawca: 3GB
 
 
Tartanus Agnieszka TA Wychowawca: 4A
 
 
Nagórka Alina AN
 
 
Dąbrowska Anna AD Wychowawca: 2B
 
 
Gansner-Milczarek Anna AG Wychowawca: 1E
 
 
Łukasik Anna ŁA Wychowawca: 6A
 
 
Miklaszewska Anna AM Wychowawca: 6B
 
 
Wasińska Anna WA
 
 
Zagawa Anna ZA Wychowawca: 5B
 
 
Boder Bogusław BB
 
 
Agnieszka Bombała AB
 
 
ks. Dariusz Szeląg Ks.DSz
 
 
Hałatiuk Dorota HD Wychowawca: 2GC
 
 
Radziszewska Dorota DR
 
 
Justyna Drewniak JD
 
 
Magdalena Dyki - Pędzich DPM
 
 
Matysiak Elżbieta EM
 
 
Zwolińska Elżbieta EZ Wychowawca: 3C
 
 
Kaniewska Ewa KE
 
 
Lesiak Ewa LE Wychowawca: 7B
 
 
Milczarek Ewa ME
 
 
Pietrzak Ewa PE Wychowawca: 3GD
 
 
Szymańska Ewa ES Wychowawca: 1A
 
 
Łapińska Grażyna Wychowawca: 1B
 
 
Fastyn Halina HF Wychowawca: 2A
 
 
Galińska Iwona GI Wychowawca: 5C
 
 
Czajkowska Jadwiga JC Wychowawca: 7E
 
 
Agata Jeż - Wójcicka AJW
 
 
Drewniak Justyna DJ
 
 
Wudkiewicz Justyna JW
 
 
Zarębska Kamila ZaK
 
 
Rzepecki Karol RK
 
 
Kowalska Katarzyna KK Wychowawca: 3D
 
 
Ziombska Katarzyna ZK Wychowawca: 6D
 
 
Pastusiak Kazimiera P-K
 
 
Zofia Kaźmierczak Kz
 
 
Sylwia Koriat KS
 
 
Anna Krawczyk AK
 
 
Karolina Kuśmierczyk KK
 
 
Korwek Łukasz ŁK Wychowawca: 3GA
 
 
Stoliński Łukasz ŁS
 
 
Cendrowicz Magdalena Ce Wychowawca: 4F
 
 
Charzewska Małgorzata MC
 
 
Cuper Małgorzata Cu
 
 
Danelska Małgorzata MD Wychowawca: 3B
 
 
Jakim Małgorzata JM Wychowawca: 2GA
 
 
Białkowska Mariola BM Wychowawca: 3A
 
 
Kamińska Mariola Km
 
 
Śmiechura Marzanna ŚM Wychowawca: 6C
 
 
Małgorzata Melon M-M
 
 
Mularczyk Michał M_
 
 
Chrzan Monika CM Wychowawca: 1C
 
 
Klepaczko-Gorczyca Monika KGM Wychowawca: 2GD
 
 
Mularczyk Monika _M
 
 
Zdrojewska Monika Z-M Wychowawca: 3GC
 
 
Łopatka Olga Wychowawca: 4E
 
 
Charzewski Piotr CP
 
 
Seliga Renata RS Wychowawca: 1D
 
 
Wenus Sławomira SW
 
 
Pietrzkowski Stanisław SP
 
 
Dębowska Sylwia SD Wychowawca: 7D
 
 
Petelewicz Teresa TP
 
 
Wróbel Teresa TW
 
 
Mokrzycki Tomasz MT
 
 
Pawlak Urszula UP
 
 
Andrzejewska Wanda AW
 
 
Kamila Zarębska K-Z
 
 
Kłobuchowski Zbigniew
 
 
Lidia Zbudniewek ZL
 
 
Monika Zdzieszyńska ZM Wychowawca: 5D

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących w Skierniewicach, ul. M. Konopnickiej 5
    ul. M. Konopnickiej 5
    96-100 Skierniewice
  • (46)833 20 67

Galeria zdjęć